שכחת את היום הולדת שלה? מהיום אי אפשר לשכוח עם אוטומציה

רישום יומן עוזר לנו לעקוב אחר המחשבות והרגשות שלנו אבל גם כדי להזכיר לנו דברים חשובים שקשורים אלינו, לעבודה ולאהובינו. אז אם יצא לך לשכוח יום הולדת של החברה הכי טוב, של הבעל, של סבתא וסבא וכדומה, מהיום זה לא יקרה יותר!

אפליקציית תזכורת היומן נועדה להקל עליך ליצור תזכורות על ערך יומן. האפליקציה גם נותנת לך אפשרות להגדיר תאריך ושעה ספציפיים להפעלת התזכורת.

קל מאוד להשתמש באפליקציה הזו בטלפון או במחשב שלך על ידי יצירת חשבון ולאחר מכן הגדרת התזכורות שלך.

ישנן דרכים רבות ליצור תזכורת יומן באופן אוטומטי. אתה יכול להשתמש בשיטות הבאות:

1) הגדר התראה בטלפון שלך שתזכיר לך באותה שעה בכל יום. זו הדרך הכי פשוטה ותוכלו גם להגדיר התראה במחשב או בשעון החכם שתזכיר לכם בו זמנית את מה שרציתם להזכיר לעצמכם.

2) בצע משימה מתוזמנת במחשב שלך שתזכיר לך באותה שעה בכל יום. תוכל גם להגדיר משימות חוזרות לימים שונים בשבוע אם ברצונך לקבל תזכורות לימים ספציפיים בשבוע. אפשר לנהל את זה גם בגוגל שיטס.

ישנן דרכים שונות ליצור תזכורת יומן באופן אוטומטי. אלה כוללים שימוש באפליקציה, שירות או אפילו אתר אינטרנט.

כדי ליצור תזכורת יומן אוטומטית, אתה יכול להשתמש באפליקציה כמו Evernote או קלנדלי ולהגדיר אותה כדי לשלוח לך תזכורות כשאתה רוצה בכך. אתה יכול גם להשתמש בשירות כמו Reminders.com או אפילו ליצור אתר משלך בעזרת וורדפרס ולשלוח לך טופס צור קשר עם אוטומציה שתזכיר לך דברים.

כתיבת יומן היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את הבריאות הנפשית והפיזית שלך. זה עוזר לאנשים להרגיש יותר שליטה על חייהם ועוזר להם לנהל מתח טוב יותר מאשר סוגים אחרים של פעילויות, כגון מדיה חברתית או משחקי וידאו.

איך לא לשכוח את תאריך יום ההולדת של חברה שלך?

לא קל לזכור את התאריך המדויק של יום ההולדת של החברה שלך. זה אפילו יותר קשה כשצריך לזכור את זה הרבה זמן לפני שהתאריך מגיע כדי לתכנן מסיבת הפתעה, מתנות או קונספט לאירוע מסוים.

תזכורות אוטומטיות מועילות כדי להוציא אותך מהבעיה הזו. הם עוזרים לך לרשום את התזכורות שלך מידיי שנה, כדי שלא תשכח שום דבר חשוב, כמו יום הולדת לחברה שלך ותוכל להתארגן עם מתנה ליום הולדת לחברה שלך.

אתה יכול לרשום את התאריך, השעה והאירוע ברשימה, ולאחר מכן להגדיר אותו כך שיזכיר לך באותו היום המסוים, גם בשנה הבאה, ואפילו שנים רבות קדימה, והכל בצורה אוטומטית לחלוטין.

אחת הדרכים לא לשכוח את תאריך יום ההולדת של החברה שלך היא להשתמש בתזכורת אוטומטית. תזכורות אוטומטיות הן אפליקציות או שירותי אינטרנט ששולחים לך התראות בימים ספציפיים שבהם הם מתרחשים, כגון ימי הולדת וימי נישואין. יש להם גם תזכורות יומיות או שבועיות לדברים כמו “שתה מים” ו”פעילות גופנית”. – הרעיון הוא שאתה צריך לזכור לעשות את הדברים האלה רק פעם בשבוע. ישנן דרכים רבות ושונות להגדיר תזכורת אוטומטית, אך הנה כיצד תוכל להשתמש באחת הנקראת IFTTT תוך מספר דקות. (IFTTT מייצג “אם זה קורה, אז זה יקרה”).
1) פתח את הדפדפן שלך ועבור אל https://iftt t.com
2) לחץ על “היישומונים שלי” בצד שמאל של הדף.
3) לחץ על כפתור + כדי להתחיל פוסט חדש
4) לחץ על “Webhooks” 5)
הזן “GYB_DATE_YEAR/DAY.csv” לדוגמה, התאריך יהיה 25/06
6) בשדה, הזן “6 בבוקר” ובחר “המתן לבקשת אינטרנט”.
7) עבור את ה-webhook URL, הזן “https://gyb.ifttt.com” לדוגמה, כתובת האתר תהיה https://gyb.ifttt.com/ ותלחץ על התראה ב6 בבוקר
8) שמור את זה! זה כל מה שיש לעשות! עכשיו, בכל פעם שאתה רוצה להזכיר לחברה שלך את יום ההולדת או יום השנה שלה, פשוט עבור אל כתובת האתר והזן את יום ההולדת או יום השנה של החברה שלך וההתראה תרוץ אוטומטית.

אם אתה זה ששכח את יום ההולדת של החברה שלך, אל תדאג מעכשיו בשנה הבאה אתה תזכור בוודאות. אתה יכול להשתמש באפליקציה כמו יומן תזכורת כדי לקבל תזכורת לתאריך יום השנה שלך או לעשות פעולה קלה ואוטומטית.

לא תמיד קל לזכור תאריכים בלוח השנה, זה המקום שבו אפליקציות כמו תזכורת יומן שימושיות. הם נועדו לעזור לך לעקוב אחר תאריכים חשובים בחייך ולהזכיר לך מתי הגיע הזמן לחגוג אותם.

הכתבה בחסות עדן מתנות

לחזור למשהו ספציפי?