משלוח מתנה בצורה אוטומטית

מהם היתרונות של שליחת מתנה עם אוטומציה?

היתרונות העיקריים של שליחת מתנה עם אוטומציה הוא בכך שהיא חוסכת זמן ומאמץ. אין צורך ללכת לחנות, או למצוא דרך אחרת לשלוח את המתנה. זה גם יותר אישי משליחת פרחים או כרטיס.

בעזרת אוטומציה, שליחת מתנה קלה כמו שליחת מייל.

הצעד הראשון הוא למצוא את ספק השירות המתאים. ישנם שירותים רבים זמינים בשוק המספקים שירות זה. השלב הבא הוא ליצור איתם חשבון ולאחר מכן לבחור את מקבל המתנה שלך מרשימת אנשי הקשר שלו. אתה יכול גם לשלוח הודעה אישית בתהליך זה. השלבים הבאים כוללים בחירת אפשרויות התשלום והעדפות המשלוח שלך, אשר ישתנו בהתאם לספק השירות שבחרת. לבסוף, עליך לבדוק את ההזמנה שלך לפני שתסיים אותה ולחץ על כפתור שלח להשלמת התהליך

חלק זה עוסק כיצד לשלוח מתנה באוטומציה. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לזהות את האדם שאתה רוצה לשלוח מתנה ולאחר מכן להחליט על סוג המתנה שאתה רוצה לשלוח. ניתן לעשות זאת על ידי התבוננות בפרופילי המדיה החברתית שלהם.

לאחר מכן, צור חשבון באתר שממנו תשלח את המתנה שלך, כגון אמזון או סטארבקס, ולאחר מכן הוסף את כתובת הדוא”ל של הנמען שלך. תצטרך גם לספק את פרטי כרטיס האשראי שלך אם הם עדיין לא נשמרים באתר זה.

לבסוף, הגדר לוח זמנים מתי תרצה שתהליך מתן המתנות האוטומטי הזה יתרחש ובחר איזו תדירות משלוח מתנה (יומי, שבועי או חודשי) תתאים לך ביותר.

נתחיל בהגדרה מהי מתנת אוטומציה. מתנת אוטומציה היא סוג של תוכנה שניתן להשתמש בה כדי להפוך את תהליך שליחת המתנות לאוטומטי. זה מאפשר אספקה בזמן ויעילה של מתנות כאשר אולי אין מספיק זמן או משאבים לעשות זאת בעצמו.

ישנן דרכים רבות שבהן ניתן לשלוח מתנת אוטומציה:

– אונליין: השולח רוכש ושולח את המתנה דרך אתר אינטרנט או אפליקציה לנייד.

– נייד: השולח משתמש בטלפון שלו כדי לרכוש ולשלוח את המתנה באמצעות אפליקציה לנייד.

– אימייל: השולח שולח מייל עם קישור לרכישה ושליחת המתנה דרך אתר אינטרנט או אפליקציה סלולרית.

מתנות הן חלק חשוב בכל חגיגה. אבל מה לגבי הפעמים שבהן אתה צריך לשלוח מתנה אבל אין לך זמן לצאת ולקנות אחת? זה המקום שבו אוטומציה שימושית.

מאמר זה ייתן לך כמה רעיונות כיצד לשלוח מתנה עם אוטומציה כדי שתוכל לחסוך זמן וכסף.

לדוגמה, אם זה יום ההולדת של החברה שלך, תוכל להגדיר מערכת אוטומטית שתשלח לה פרחים מדי שנה ביום הולדתה.

כולנו יודעים שחג מגיע כמו ראש השנה או יום הולדת זה הזמן לתת ולקבל מתנות גם מתנות לטו באב מתקבלות ועם אוטומציה אתה אף פעם לא תשכח לקנות לה מתנה!
כמה דרכים לשלוח מתנה באוטומציה.

1. שלח מתנה אישית: אתה יכול להשתמש בעוזר AI כגון Siri או Cortana כדי ליצור ולשלוח הודעה אישית עם הקול או כתב היד שלך, מה שיכול להפוך את המתנה ליותר אישית ומשמעותית.

2. שלח מתנה הפתעה: ליצור מייל אוטומטי שנשלח בזמן הנכון ביום הנכון, שיפתיע את החברים שלך כשהם יפתחו אותו בטלפון או במסך המחשב שלהם.

3) שלח כרטיס אוטומטי: אתה יכול להשתמש בתוכנה כגון Greeting Card Maker כדי ליצור כרטיס אוטומטי עם המילים והתמונות שלך

איך לעשות מתנה מותאמת אישית עם אוטומציה?

אוטומציה היא המפתח להכנת מתנה להמון אנשים אך בהתאמה אישית.

הצעד הראשון להכנת מתנה מותאמת אישית עם אוטומציה הוא לבחור את המתנה שלך. זה יכול להיות כל דבר, החל ממתנה פיזית כמו פרחים או שוקולד, ועד שובר מקוון למשהו כמו קניות מקוונות או מסעדה.

השלב הבא יהיה למצוא את הכתובת של הנמען ולאחר מכן לבחור את התאריך שבו תרצו לשלוח. יש גם כמה חברות שמאפשרות לשלוח מתנות אוטומטית בתאריכים מסוימים, כמו בימי הולדת או ימי נישואין.

מתנה בהתאמה אישית תמיד תהיה מוערכת, בין אם זה יום הולדתו של המקבל או אירוע מיוחד. לעתים קרובות אנשים שוכחים לשלוח מתנות בזמן ובסופו של דבר הם ממהרים לקנות משהו ברגע האחרון. אבל עם אוטומציה, אתה יכול לוודא שהמתנה שלך תועבר בזמן.

ישנן דרכים רבות להפוך את שליחת המתנה לאוטומטית. אתה יכול להשתמש בשירות מקוון כגון Gifter המאפשר לך ליצור ולשלוח כרטיס מותאם אישית עם ההודעה שלך בתוכו. אתה יכול גם להשתמש בשירות מקוון כגון Postagram המאפשר לך להעלות תמונה משלך לגלויה ולקבל אותה בשמך.

אוטומציה היא המפתח להכנת מתנה בהתאמה אישית.

השלב הראשון בתהליך הוא להגדיר את האוטומציה שלך. אתה יכול להגדיר אוטומציה באמזון, או שאתה יכול לעשות זאת בעצמך עם IFTTT.

לאחר שתגדיר את האוטומציה שלך, אתה צריך לבחור איזה סוג של מתנה אתה רוצה לשלוח ולהתאים אותה אישית על ידי הוספת הודעה.

לבסוף, פשוט לחץ על שלח והמתנה שלך תצא לדרך!

לחזור למשהו ספציפי?